Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoś awarię » 994, 660 074 611

-.+Rozmiar tekstu

 

Osoba lub firma będąca stroną w umowie zobowiązana jest powiadomić MPWiK w Bochni sp. z o.o. o zmianie swoich danych, a w szczególności:

 

W tym celu należy wystąpić do MPWiK w Bochni sp. z o. o. z wnioskiem o zmianę danych, do którego należy dołączyć dokument potwierdzający wnioskowaną zmianę.

Jeżeli zmiana danych nastąpiła w wyniku zmiany:

 • nazwiska - należy przedłożyć do wglądu dokument potwierdzający wnioskowaną zmianę np. dowód osobisty;
 • nazwy firmy - należy załączyć aktualny REGON/zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wydruk z systemu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej/KRS;
 • adresu siedziby firmy - należy załączyć aktualny REGON/zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wydruk z systemu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej/KRS;
 • adresu przyłącza - należy załączyć decyzję administracyjną o zmianie lub nadaniu numerów porządkowych.

 

Gdy zmiany danych dotyczą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub podmiotów gospodarczych do wniosku należy załączyć:

 • dokument potwierdzający wnioskowaną zmianę;
 • uprawnienie do reprezentacji: aktualną decyzję REGON, aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub aktualny odpis KRS;
 • pisemne pełnomocnictwo.

 

W przypadku zmiany zarządcy nieruchomości do wniosku należy załączyć:

 • dokument potwierdzający wnioskowaną zmianę;
 • umowę o zarządzanie nieruchomością wspólną określającą kompetencje zarządcy lub pełnomocnictwo;
 • dla Wspólnot Mieszkaniowych dodatkowo aktualną uchwałę o wyborze Członków Zarządu Wspólnoty.

Komunikat

KOMUNIKAT

 

Od dnia 04.05.2020r. laboratorium Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Bochni sp. z o.o. wznawia wykonywanie badań próbek wody dla klientów zewnętrznych.

W celu uzyskania informacji w sprawie dopełnienia formalności związanych ze zleceniem badania wody prosimy o kontakt z laoratorium

tel. 14 614 95 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Od dnia 16.03.2020r. w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, biura MPWiK w Bochni będą niedostępne dla klientów z zewnątrz, aż do odwołania. Zachęcamy do załatwiania spraw z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej lub telefonicznej.

W celu załatwienia spraw administracyjnych wymagających złożenia formalnych wniosków prosimy o ich przesyłanie na elektroniczną skrzynkę podawczą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny celem ustalenia formy przesłania dokumentów, numer centrali: 14 614 95 11.

Od dnia 16.03.2020r. zostają wstrzymane wyjścia pracowników odczytujących wodomierze. Prosimy naszych klientów o podawanie stanu wodomierzy poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie http://mpwikbochnia.pl/index.php/informacje-dla-klientow/stan-wodomierza, bądź telefonicznie pod numerem 14 614 95 16. Płatności rachunków za usługi wodno-kanalizacyjne prosimy realizować przelewami elektronicznymi na numer konta podany na fakturze.
Prace związane z wymianami wodomierzy będą realizowane tylko w pilnych przypadkach po wcześniejszym umówieniu i potwierdzeniu terminu.


Pragniemy poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

MPWiK w Bochni równocześnie informuje, że zarówno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jak i Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie, potwierdzają brak zagrożenia dla systemów wodociągowych w zakresie rozprzestrzeniania koronawirusa. WHO w publikacji z dnia 2.03.2020r. (Water, sanitation, hygiene and waste management for the COVID-19 virus. Technical brief. WHO 3 March 2020) informuje że obowiązujące procedury i środki są wystarczające do zapewnienia bezpieczeństwa wody pitnej. Proces dezynfekcji wody zapewnia szybką utratę aktywności wirusa COVID-19. Proesy uzdatniania środkami dezynfekcyjnymi oraz promieniami UV stosowanymi przez MPWiK są najskuteczniejszymi metodami zapewniającymi bezpieczne korzystanie z wody z kranu.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności

Strona Miasta Bochnia                               Biuletyn Informacji Publicznej

 • baner
 • baner
 • baner
 • baner