Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoś awarię » 994, 660 074 611

-.+Rozmiar tekstu

 

 "Projekt ten, współfinansowany przez Unię Europejską, przyczynia się
do zmniejszania różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii"

 


  Szanowni Państwo,

 
Zakończyliśmy duży projekt infrastrukturalny o niezmiernie doniosłym dla naszego regionu i jego mieszkańców znaczeniu. Dzięki ciężkiej pracy wielu osób zaangażowanych w realizację tego zadania, z kranów w naszych domach popłynęła smaczniejsza i zdrowsza woda, a wielu mieszkańców zostało przyłączonych do nowo wybudowanej i zmodernizowanej sieci kanalizacyjnej. Projekt ten został zrealizowany przy znaczącym udziale środków pochodzących z Unii Europejskiej, które pozyskaliśmy dzięki staraniu osób, które przez swe zaangażowanie odcisnęły pozytywne piętno na końcowym kształcie projektu. Wspomnieć należy Wojciecha Cholewę Burmistrza Miasta Bochnia, Krzysztofa Ziębę Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO), którzy uczestniczyli w pierwszym etapie przygotowywania tej inwestycji, a także ich następców; Bogdana Kosturkiewicza Burmistrza Miasta Bochnia, Gustawa Kortę  Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO).

Dziękujemy Ministerstwu Rozwoju Regionalnego, Ministerstwu Środowiska oraz Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za wsparcie merytoryczne okazane przy realizacji tego projektu.
 
Dziękujemy mieszkańcom za ich wyrozumiałość i cierpliwość wykazaną podczas prac realizowanych w różnych częściach miasta.
 
Dziękujemy Wykonawcom

  • Konsorcjum firm Parsons Brinckerhoff Ltd, NIRAS Radgivende Ingenioerer og Planlaeggere A/S.
  • Konsorcjum firm ECM Group Polska Sp. z o.o., Budownictwo Drogowe „Altkom” Sp. z o.o.
  • Firmie ABM Solid S.A.
  • Konsorcjum firm Veolia Water Systems Sp. z o.o., OTV France, Kruger A/S.


 
Zbigniew Rachwał
Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa
Wodociągów i Kanalizacji w Bochni Sp. z o. o.

 

 

 

 

Komunikat

KOMUNIKAT

 

Od dnia 04.05.2020r. laboratorium Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Bochni sp. z o.o. wznawia wykonywanie badań próbek wody dla klientów zewnętrznych.

W celu uzyskania informacji w sprawie dopełnienia formalności związanych ze zleceniem badania wody prosimy o kontakt z laoratorium

tel. 14 614 95 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Od dnia 16.03.2020r. w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, biura MPWiK w Bochni będą niedostępne dla klientów z zewnątrz, aż do odwołania. Zachęcamy do załatwiania spraw z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej lub telefonicznej.

W celu załatwienia spraw administracyjnych wymagających złożenia formalnych wniosków prosimy o ich przesyłanie na elektroniczną skrzynkę podawczą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny celem ustalenia formy przesłania dokumentów, numer centrali: 14 614 95 11.

Od dnia 16.03.2020r. zostają wstrzymane wyjścia pracowników odczytujących wodomierze. Prosimy naszych klientów o podawanie stanu wodomierzy poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie http://mpwikbochnia.pl/index.php/informacje-dla-klientow/stan-wodomierza, bądź telefonicznie pod numerem 14 614 95 16. Płatności rachunków za usługi wodno-kanalizacyjne prosimy realizować przelewami elektronicznymi na numer konta podany na fakturze.
Prace związane z wymianami wodomierzy będą realizowane tylko w pilnych przypadkach po wcześniejszym umówieniu i potwierdzeniu terminu.


Pragniemy poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

MPWiK w Bochni równocześnie informuje, że zarówno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jak i Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie, potwierdzają brak zagrożenia dla systemów wodociągowych w zakresie rozprzestrzeniania koronawirusa. WHO w publikacji z dnia 2.03.2020r. (Water, sanitation, hygiene and waste management for the COVID-19 virus. Technical brief. WHO 3 March 2020) informuje że obowiązujące procedury i środki są wystarczające do zapewnienia bezpieczeństwa wody pitnej. Proces dezynfekcji wody zapewnia szybką utratę aktywności wirusa COVID-19. Proesy uzdatniania środkami dezynfekcyjnymi oraz promieniami UV stosowanymi przez MPWiK są najskuteczniejszymi metodami zapewniającymi bezpieczne korzystanie z wody z kranu.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności

Strona Miasta Bochnia                               Biuletyn Informacji Publicznej

  • baner
  • baner
  • baner
  • baner