Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoś awarię » 994, 660 074 611

-.+Rozmiar tekstu

 

 "Projekt ten, współfinansowany przez Unię Europejską, przyczynia się
do zmniejszania różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii"

 


  Szanowni Państwo,

 
Zakończyliśmy duży projekt infrastrukturalny o niezmiernie doniosłym dla naszego regionu i jego mieszkańców znaczeniu. Dzięki ciężkiej pracy wielu osób zaangażowanych w realizację tego zadania, z kranów w naszych domach popłynęła smaczniejsza i zdrowsza woda, a wielu mieszkańców zostało przyłączonych do nowo wybudowanej i zmodernizowanej sieci kanalizacyjnej. Projekt ten został zrealizowany przy znaczącym udziale środków pochodzących z Unii Europejskiej, które pozyskaliśmy dzięki staraniu osób, które przez swe zaangażowanie odcisnęły pozytywne piętno na końcowym kształcie projektu. Wspomnieć należy Wojciecha Cholewę Burmistrza Miasta Bochnia, Krzysztofa Ziębę Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO), którzy uczestniczyli w pierwszym etapie przygotowywania tej inwestycji, a także ich następców; Bogdana Kosturkiewicza Burmistrza Miasta Bochnia, Gustawa Kortę  Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (MAO).

Dziękujemy Ministerstwu Rozwoju Regionalnego, Ministerstwu Środowiska oraz Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za wsparcie merytoryczne okazane przy realizacji tego projektu.
 
Dziękujemy mieszkańcom za ich wyrozumiałość i cierpliwość wykazaną podczas prac realizowanych w różnych częściach miasta.
 
Dziękujemy Wykonawcom

  • Konsorcjum firm Parsons Brinckerhoff Ltd, NIRAS Radgivende Ingenioerer og Planlaeggere A/S.
  • Konsorcjum firm ECM Group Polska Sp. z o.o., Budownictwo Drogowe „Altkom” Sp. z o.o.
  • Firmie ABM Solid S.A.
  • Konsorcjum firm Veolia Water Systems Sp. z o.o., OTV France, Kruger A/S.


 
Zbigniew Rachwał
Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa
Wodociągów i Kanalizacji w Bochni Sp. z o. o.

 

 

 

 

Strona Miasta Bochnia                               Biuletyn Informacji Publicznej

  • baner
  • baner
  • baner
  • baner