Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoś awarię » 994, 660 074 611

-.+Rozmiar tekstu

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bochni sp. z o.o. świadczy usługi zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków dla ponad 35 tysięcy mieszkańców na terenie miasta Bochnia oraz zaopatruje w wodę miejscowości Łapczyca, Gawłów, Ostrów Szlachecki, Słomka i Krzyżanowice. MPWiK w Bochni eksploatuje sieć wodociągową o łącznej długości ponad 122 km oraz sieć kanalizacji sanitarnej o długości ponad 150 km.
Każdego dnia dla mieszkańców Bochni i okolicznych miejscowości, spółka dostarcza każdego dnia średniorocznie 8000 m3 wody. Jednocześnie każdego dnia do miejskiej oczyszczalni ścieków wpływa średnio 6000 m3 ścieków.

Ogromny nacisk kładziemy na realizację prawidłowej gospodarki związanej z uzdatnianiem, a następnie dostawą wody oraz na odbiór ścieków, prawidłowy proces utylizacji i przeróbkę osadów ściekowych. Dokładamy również starań, aby być firmą nowoczesną i coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Nad tym, aby ten skomplikowany system wodociągowo-kanalizacyjny funkcjonował sprawnie i niezawodnie, z zachowaniem wymagań ochrony środowiska czuwa cała nasza załoga.

Strona Miasta Bochnia                               Biuletyn Informacji Publicznej

  • baner
  • baner
  • baner
  • baner